ZIK MEDZI ŽENAMI - LUCIA PITOŇÁKOVÁ

ZIK MEDZI ŽENAMI

Predstavujeme vám ženy, ktoré nás v ZIK-u inšpirujú. ⁠Ktoré vedia, aké to je presadiť sa v mužskom kolektíve a ktoré vedia, že oddych a pozitívne myslenie je základ úspechu. Predstavujeme vám ženy s veľkým srdcom, ktoré vedia pomáhať.

Zoznámte sa s LUCIOU PITOŇÁKOVOU, vždy pozitívne naladenou, milovníčkou módy a fanúšičkou ZIK-u. Lucka sa vo svojom profesionálnom živote venuje pracovnému právu a ochrane osobných údajov v nadnárodnej IT spoločnosti. Hovorí, že práca nie je jediné, čo ju definuje. Vďaka práci, ktorá ju baví, môže pomáhať iným a dokáže sa neustále zlepšovať. Lucka pôsobí v prostredí, v ktorom sa nepohybuje veľa žien. Zdá sa, že mužský kolektív ju v móde nebrzdí a nelimituje, ba naopak, svoje ZIK kúsky si vždy starostlivo a rada vyberá. A tak sme Lucku oslovili, aby sa s niektorými kúskami zo svojho šatníka pochválila a povedala o sebe viac nám všetkým.

Čím ste chceli byť, keď ste mali 10 rokov? 
Módnou návrhárkou a sudkyňou v jednom! Vzťah k móde mi zostal do dnešných dní (ZIK je toho dôkazom) a právu sa venujem, takže sa mi môj detský sen nebol úplne od veci. :-) 
 
Kedy/kde sa cítite najlepšie vo svojej koži/sama sebou? 
Keď si dám ráno v kľude šálku dobrej kávy a poviem si, že mám pred sebou pekný deň. A je jedno, či idem do práce alebo mám dovolenku. Pozitívne myslenie je základ a keď sa k tomu pridajú pekné šaty, je to len plus.
 
V čom podľa Vás spočíva sila ženskosti?
V tom, že každá z nás je úplne iná a u každej je ženskosť "namiešaná" iným, jedinečným spôsobom. Ženskosť, to môžu byť na prvý pohľad maličkosti - ako žena kráča, ako sa smeje, spôsob, akým sa vyjadruje, ako prezentuje svoje znalosti. Spolu však tvoria naše schopnosti, vďaka ktorým dokážeme v podstate čokoľvek.
 
Ktoré ženy inšpirujú/inšpirovali Vás?
Inšpirujú ma ženy, ktoré dokázali nabrať odvahu na niečo, čo by ich okolie nikdy nepredpokladalo, že urobia, lebo malo o nich nejakú zažitú predstavu. Nie vždy máme možnosť naplno ukázať, čo v nás je, preto som vždy obdivovala, keď niektorá dokázala spraviť krok "do neznáma". Nemuseli to byť pritom historicky veľké veci. Stačí, že to boli veľké veci pre konkrétnu ženu - či sa už rozhodla zmeniť účes, vyraziť na vysnívanú cestu alebo skočiť s padákom z lietadla. :-)
 
 

Krásne! Ďakujeme za rozhovor, Lucka.

 

ŠATY S ASYMETRICKÝM STOJAČIKOM

ŠATY S NARIASENÝM VÝSTRIHOM

ŠATY S ASYMETRICKÝM STOJAČIKOM

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie