ZIK

O NÁS

ZIK vznikol z mojej lásky k dizajnu a z dlhoročných skúseností s každodenným obliekaním sa do práce v nadnárodnej poradenskej spoločnosti. Volám sa Mariana Ježíková a prácu v biznise som v roku 2018 vymenila za tvorbu šiat pre ženy v biznisovom a profesionálnom prostredí.

Pri tvorbe modelov myslím na ženy, ktoré väčšinu svojho pracovného času trávia v kanceláriách, na pracovných stretnutiach, prezentáciách aj menej formálnych stretnutiach na káve. Ženy, ktoré si ráno oblečú odev, ktorý ich celý deň sprevádza, a v ktorom sa chcú cítiť žensky sebavedomo aj profesionálne. Sama som si roky prešla hľadaním tejto rovnováhy, hľadaním strihov, materiálov, odevov, nie príliš formálnych alebo obmedzujúcich, takých, ktoré majú šmrnc a zároveň reprezentujú.

Začali sme s malým tímom ľudí, základnými strihmi a farebnosťami, a našu líniu šiat, blúzok a topov postupne rozvíjame a dopĺňame. Jednoduchý strih o premyslený detail. Čistú líniu o zaujímavý doplnok. Príjemný materiál o funkčné zloženie.

Všetky ZIK kúsky šijeme eticky, v lokálnych krajčírskych dieľňach na západnom Slovensku, a z kvalitných európskych materiálov.

Som šťastná a hrdá, že ZIK si obľúbili a nosia silné, úspešné a láskavé osobnosti, ktoré v biznise aj živote vyznávajú vzájomnú podporu žien aj podporu lokálneho dizajnu a výroby.

S láskou,

Vaša Mariana

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie