ZIK MEDZI ŽENAMI - JANA ANTOLÍKOVÁ

ZIK MEDZI ŽENAMI

Predstavujeme vám ženy, ktoré nás v ZIK-u inšpirujú. ⁠Ktoré vedia, aké to je 50 rokov vykonávať tú istú profesiu a vykonávajú ju stále s láskou. Predstavujeme vám ženy, ktoré sa vedia inšpirovať a učiť od mladších žien. Predstavujeme vám ženy, ktoré najväčšiu hodnotu vidia v rodine a dobrých vzťahoch.

Predstavujeme vám JANU ANTOLÍKOVÚ, zubnú lekárku, manželku, mamu, starú mamu, ktorá miluje svoju rodinu a vnúčatá. Vo voľnom čase sa venuje keramickej tvorbe, maľovaniu a záhradke na chalupe. Aj náhrdelník, ktorý vidíte na fotografiách, si vytvorila sama. Pani doktorka stále aktívne a rada cestuje a spoznáva nové miesta.

Poďte si prečítať náš rozhovor so ženou, ktorú som ja poznala už dávno predtým, ako ZIK vznikol. Je to totiž moja pani zubárka z detstva.:-) Je mi veľkou cťou, že je našou zákazníčkou a že prijala pozvanie na fotenie. Verím, že bude inšpiráciou aj pre vás. Lebo toto je príspevok zo série #lifegoals . Lebo takto vyzerať a také životaschopné by sme raz chceli byť všetky.

 

Čím ste chceli byť, keď ste mali 10 rokov?
Nespomínam si na nič konkrétne. Myslím, že som často menila názory ohľadom budúceho zamestnania. 

Kedy/kde sa cítite najlepšie vo svojej koži/sama sebou? 
Veľmi dobre sa cítim a som šťastná, keď som pochválená napr. od mojich vnukov za dobrý obed, keď je moja rodina v pohode, keď sú spokojní moji pacienti a keď sa mi podarí uskutočniť, čo si vysnívam.

Čo považujete za svoj doterajší najväčší úspech?
Za svoj najväčší úspech v živote považujem moje deti a vnukov, čo sú moje najväčšie lásky. Ďalej môj veľký životný úspech je, že som sa našla v povolaní, ktoré milujem a aj napriek svojmu veku stále vykonávam.

Čo naopak za svoj neúspech?
Sú situácie, na ktoré nerada spomínam, ale z každého neúspechu sa treba poučiť, zle skúsenosti hodiť za hlavu a byt optimista.


V čom podľa Vás spočíva sila ženskosti?
Sila ženskosti spočíva práve v tom, že sme ženy, matky, ochrankyne, ďalej v tom, ako sa správame, riešime situácie a ako sa prezentujeme.


Ktoré ženy inšpirujú/inšpirovali Vás?
Mam veľa žien, priateliek v mojom okolí, ktoré aj napriek tomu, že sú odo mňa mladšie, ma inšpirujú a v mnohých veciach poháňajú dopredu.

 ŠATY S OTVORENÝM ROLÁKOM vo fľaškovo zelenej (kliknite sem a ste v eshope)

 

 ŠATY S OVINOVACÍMI RUKÁVMI A GOLIEROM v kráľovskej modrej (kliknite sem a ste v eshope)

 

 ŠATY S BALÓNOVOU SUKŇOU vo vínovočervenej (kliknite sem a ste v eshope)