ZIK MEDZI ŽENAMI - HELENA KRAJČIOVÁ

ZIK MEDZI ŽENAMI

Predstavujeme vám ženy, ktoré nás v ZIK-u inšpirujú. ⁠Ktoré vedia, že my samy sme pre seba tie najdôležitejšie a ktoré vedia obdivovať každú svoju kamarátku pre jej jedinečnosť. Predstavujeme vám ženu, ktorá si napriek popularite a životu v showbiznise vie vytvoriť svoju bublinu a byť predovšetkým mamou.

Je nám veľkou cťou, že áno nášmu žurnálu a otázkam, ktoré nejdú úplne po povrchu, povedala HELENA KRAJČIOVÁ. Osobnosť, ktorú všetci poznáme. Dušou milovníčka radosti, ľahkosti, tvorby, prírody, pohybu, ľudí a života. Helenka sama o sebe hovorí, že v tomto období je najviac mama. Viac o Helenke sa dozvieť v našom rozhovore nižšie.

 
 
Čím si chcela byť, keď si mala 10 rokov?
V tom veku som o ničom nesnívala, ale už som smerovala k herectvu.
 
Kedy/kde sa cítiš najlepšie vo svojej koži/sama sebou? 
Paradoxne, keď mám čerstvo zafarbené vlasy. Ale farbím ich na svoju pôvodnú, detskú farbu, tak to asi bude v tom. A ešte vo vode.
 
Čo považuješ za svoj doterajší najväčší úspech?
Že som pochopila, že ja som pre seba tá najdôležitejšia. 
 
Čo naopak za svoj neúspech?
Že si neviem zahrať na žiadnom hudobnom nástroji  hocičo, čo mi napadne. Hoci som sa snažila a verila som, že raz sa toho dožijem. 
 
V čom podľa Teba spočíva sila ženskosti?
Všetko, čo mi napadá môže byť vlastné aj mužom. 
 
Ktoré ženy inšpirujú/inšpirovali Teba?
Moje kamarátky. Každá jedna má niečo iné, čo obdivujem. Zo známych žien Ellen DeGeneres, Mila Kunis, Tilda Swinton. A desiatky ďalších. 
 
Čo by si dnes odkázala svojmu 20ročnému ja? 
Nikam sa neponáhľaj a po večeroch seď doma a čítaj alebo kresli.