ZIK oslavuje 2. narodeniny!

Áno, sviečky na našej mini torte naznačujú, že je to už dva roky, čo sme tu s vami a pre vás! Nesmierne sa tomu tešíme a pozývame vás oslavovať s nami.

Ďakujeme vám z celého srdca za vašu priazeň a podporu. Ďakujeme za všetky vaše objednávky. Ďakujeme za milé slová, krásnu spätnú väzbu, povzbudenia, účasť v anketách, vaše návštevy v showroome, všetky vaše komentáre a lajky na sociálnych sieťach, návrhy na vylepšenia, tipy na nové farby, materiály, či strihy. Na všetkom tomto nesmierne záleží. Lebo len vďaka vám sa dokážeme posúvať vpred, len vďaka vám môžeme tvoriť nové modely, prinášať nové materiály a zlepšovať sa.

Našim narodeninovým želaním je, aby sme vám aj naďalej mohli robiť radosť, robiť vás krásnymi a prinášať vám kvalitné, nadčasové a zároveň chic modely do práce, aj na voľný čas. Budeme veľmi veľmi radi, keď budete pri tom s nami.

Počas celého adventu 2020 platí naša jednoduchá, ale svojim spôsobom "bold" akcia 20 eurovej darčekovej poukážky ku každej objednávke šiat, ktorú nechceme prebiť ničím iným. A tak aj v rámci našej narodeninovej oslavy vás pozývame ju využiť.

Ďakujeme kvetinovému ateliéru Papaver, že nám umožnili uskutočniť našu malú party v ich charizmatickom priestore v spoločnosti nádherných adventno-vianočných vencov a kytíc. Prenádherných!

Zároveň vám ešte pozývame do galérie fotografií od Jakuba Čajka, ktorý na nás zachytil modely ZIK v príjemnej adventnej atmosfére. Ďakujeme Jakub!

Marianka, Katka a váš ZIK 

Katka: zelené košeľové šaty s obdĺžnikovou sukňou

Marianka: sivobéžový top s viazanám a dlhým rukávom, čierne culotte nohavice 

Marianka: čokoládovohnedé šaty s viazaním a dlhým rukávom 

Katka: červené šaty s priečnym švom 

Marianka: čokoládovohnedé šaty s viazaním a dlhým rukávom 

Katka: červené šaty s priečnym švom 

Marianka: fľaškovozelené šaty s rolákom 

Katka: sivozelené šaty s lodičkovým stojačikom