Jesenná kolekcia 2020

 

Jesenný pohľad z okna už môže byť klamný. Slnko síce svieti, ale lúče už nehrejú ako tie letné. Naše nové modely sú preto prispôsobené na prichádzajúce chladnejšie dni, aby ste v našich šatách mohli žiariť aj na jeseň!

 

ŠATY S NARIASENÝM VÝSTRIHOM A DLHÝM RUKÁVOM

Prvý z nich je staronový a vlastne starý známy. Šatám s nariaseným výstrihom sme dotvorili dlhé kimonové rukávy, ktoré siahajú takmer po zápästie. Ich dĺžka je hodinková a sú nadpojené na výrazne padnutom ramennom šve. Sú ušité z príjemnej a hrejivej 97% bavlny s prímesou 3% elastanu. Elastan šatám dodáva pohodlnosť v každej situácii. V našej farebnej ponuke nájdete kráľovskú modrú, dva odtiene sivej, cyklamenovú, petrolejovú, čokohnedú, tmavomodrú, horčicovožltú, koralovú, bielu alebo čiernu.⁠

 

ŠATY A TOP S VIAZANÍM V PÁSE A DLHÝM RUKÁVOM.

Obľúbené šaty aj top s viazaním tiež dostali dlhý rukáv, tak už ani v jenom vám vo vašej práci nebude chladno. Oba modely šijeme z bavlneného popelínu aj z bavlneného saténu. Je len na vás, ktorý si vyberiete a my vám v tom radi poradíme!

 

KOŠEĽOVÉ ŠATY S OBDĹŽNIKOVOU SUKŇOU

Naša dlho očakávaná novinka! Košeľové šaty sme mali v pláne už dlho. Ich finálny dizajn však musel dozrieť. Sú výnimočné obdĺžnikovou sukňou, ktorá sa hrá s celkovou dĺžkou šiat. Vďaka zrezaným cípom obdĺžnika majú šaty nepravidelný spodný okraj. Obe dĺžky sukne sú ozvláštnené širokým štepovaným lemom. Gombíková léga siaha od goliera až po koniec sukne. Horný diel je tvarovaný a vytvára ženskú siluetu. Trojštvrťové rukávy sú doplnené ovinovacími manžetami a nechýbajú ani naše skryté bočné vrecká. Šaty môžete nosiť s opaskom v rovnakej farbe. Sú ušité z príjemného 100% bavlneného popelínu, ktorý im dodáva košeľový vzhľad. Dĺžka šiat po najkratší okraj je 100 cm. Na výber sú tieto farby: vínová, fialová, zelená, petrolejová, tmavopetrolejová, azúrovo modrá, sivobéžová, žiarivá červená, fuchsiová a čierna.

 

ŠATY SO STOJAČIKOM A RÁZPORKAMI

Druhou novinkou v poradí sú jednoduché šaty rovného strihu so stojačikom a rázporkom pri krku. Aj v tomto prípade sme sa pohrali s dĺžkou. Predný diel šiat je o 5 centimetrov kratší ako zadný, pričom na oboch stranách sa nachádzajú decentné rázporky. Malým detailom je výrazné štepovanie stojačika a opasku v rovnakej šírke, vďaka ktorému poznať, že patria k sebe. Dlhý hodinkový rukáv vám nikdy nezakryje váš pohľad na čas. Ani tentokrát sme nezabudli skryť bočné vrecká a ľahký bavlnený popelín vás príjemne zahreje. K dispozícii sú v rovnakých farebných variáciách ako naše predchádzajúce košeľovky.

 

ŠATY S GODETMI

Trojicu noviniek uzatvárajú jemné viskózové šaty, ktoré sa stanú vašou druhou kožou. Oblúkový výstrih a mierne tvarovaný predný diel im dodávajú eleganciu aj ležérnosť zároveň. Trojštvrťové rukávy sú ozvláštnené krátkym rázporkom na manžete. Najzaujímavejším detailom týchto šiat sú po stranách vložené oblúkovité godety, ktoré objímajú krivky nôh a dotvárajú ženskú siluetu. Z predchádzajúcich modelov už o nás viete, že hry s dĺžkami máme rady. Okrem rovnomerného ukončenia spodného okraja, nájdete v našej ponuke ešte jednu variantu týchto šiat- godetovú asymetriu s oblúkovými výrezmi. Farby viskóz: olivovozelená, pudrovoružová, horčicovožltá, vínová a sivá.

Ktorý model sa vám páči najviac?

Ak si želáte upraviť dĺžku šiat a rukávov, či informovať sa ohľadom strihu, neváhajte nás kontaktovať.

Váš ZIK