ZIK MEDZI ŽENAMI - ZUZANA LÍŠKOVÁ

Predstavujeme vám ženy, ktoré nás v ZIK-u inšpirujú. ⁠Ktoré vedia, aké to je, presadiť sa a živiť sa celý život podnikaním. Predstavujeme vám ženy, ktoré vedia, že menšie ale aj väčšie neúspechy sú bežnou súčasťou biznisového kolotoča a posúvajú nás vpred. Predstavujeme vám ženy, ktoré veria tomu, že čím viac sa vieme prispôsobiť novým situáciám, tým úspešnejšie a šťastnejšie sme.

Predstavujeme Vám Zuzanu Líškovú, výživovú poradkyňu, propagátorku zdravého životného štýlu. Zuzka je autorkou projektu JedzBystro (klikni pre viac info).  Pomáha klientom so zmenou stravovacích návykov, s upravením hmotnosti a zdravotných parametrov k lepšiemu. Jej cieľom je, aby sa ľudia cítili plní energie a mohli si naplno užívať život v maximálnom zdraví. V jej bistre nájdete zdravé a vyvážené jedlá a môžete si rovnako objednať donášku celodenných bystrých balíčkov a vychutnávať si tak zdravú stravu bez varenia.:-)

Prečítajte si náš rozhovor so Zuzkou a inšpirujte sa jej ZIK výberom.

Čím si chcela byť, keď si mala 10 rokov?
Vždy som chcela byť lekárka, čo sa mi z časti aj splnilo. V pubertálnom veku som prepadla výžive a cvičeniu, preto sa moja medicínska cesta postupne odklonila k súčasnej profesii. 


Kedy/kde sa cítiš najlepšie vo svojej koži/sama sebou? 
Keď som doma obklopená svojou rodinou, rozprávame sa, ja vždy niečo varím, prípadne vymýšľam nejaký nový recept. Je to čas, ktorý pokladám za najvzácnejší. Vždy si poviem, ako nám je dobre a že máme všetko, pretože sme zdraví a bezstarostní.


Čo považuješ za svoj doterajší najväčší úspech?
To, že som sa dokázala presadiť sama bez pomoci. Nikdy v živote som nepracovala u nikoho ani niekde vo firme. Od svojich 17 rokov sa živím sama svojimi rukami a hlavou. Viem, že keby som teraz svoje súčasné povolanie stratila zo dňa na deň, otrasiem sa a založím si nové, iné a bude sa mi dariť.

KOŠEĽA S NETOPIERÍMI RUKÁVMI (kliknite sem a ste v eshope)

 
Čo naopak za svoj neúspech?
Keď človek podniká na vlastnú päsť, neúspechy zažíva pravidelne, možno aj raz do týždňa malé a raz za rok veľké. Patria k môjmu kolotoču a posúvajú ma vpred. Nemôže všetko iba fungovať, to by bolo veľmi jednoduché a nevážili by sme si potom ten úspech, ktorý príde, keď vydržíme tie pády dole.
Nemám žiadny konkrétny neúspech v hlave, ja si pamätám už iba tie úspechy, čo ich nasledovali.

 
V čom podľa Teba spočíva sila ženskosti?
Sme empatické a citlivé bytosti a pritom vieme byť neskutočne silné a vytrvalé. Úžasná kombinácia protikladov v jednej osobe.

 

KOŠEĽOVÉ ŠATY S GODETMI - momentálne dostupné v denimovej verzii (kliknite sem a ste v eshope)
 


Ktoré ženy inšpirujú/inšpirovali Teba?
Mne veľmi imponujú silné ženy, ktoré dokázali a dokážu využiť svoju ženskosť v osobnom aj pracovnom živote naraz. Sú milujúcimi matkami a zároveň si vedia vybudovať aj kariéru. Majú recept na dokonalú rovnováhu, sú naplnené, spokojné a šťastné.

 
Čo by si dnes odkázala svojmu 20ročnému ja? 
Život nie je o detailoch, netreba sa z nich stresovať. Trochu sa treba uvoľniť a užívať si každý moment, ktorý príde. Situácie prichádzajú a my sa k nim musíme vždy vedieť postaviť čelom, nikto nás na nič nepripravuje. Čím viac sa vieme prispôsobiť novým situáciám, tým sme úspešnejší a šťastnejší.

 

Ďakujeme krásne za rozhovor, Zuzka. Rovnako ako za Tvoj čas, podporu a priazeň.

MENČESTROVÉ ŠATY S GOMBÍKMI NA RAMENE - (kliknite sem a ste v eshope)
OPASOK TWIST MINI - (kliknite sem a ste v eshope)