QUILTOVANÁ BUNDA

250 €
UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ Zvoľte variant
Veľkosť
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Vrchná časť 100 % polyester, podšívka 100 % polyester

Správnou starostlivosťou zabezpečíte, že váš nový ZIK kúsok zostane v skvelom stave aj niekoľko rokov. Váš ZIK kúsok je potrebné čistiť v čistiarni, viď ošetrovacia etiketa na odeve.

Úpravy v podobe skrátenia, drobného rozšírenia alebo predĺženia vášho ZIK kúsku pre vás radi urobíme. Stačí, ak vašu požiadavku uvediete do poznámky v nákupnom košíku. Ak však požadujete výraznejšiu úpravu, alebo väčšiu veľkosť ako je v ponuke, môže vám byť účtovaný príplatok za prácu a materiál navyše. V takom prípade vás budeme predom informovať. Viac o možnostiach úprav na mieru nájdete TU.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Quiltovaná bunda 3/4 raglánovým rukávom a vysokým stojačikom. Predný, zadný diel aj rukávy sa dospodu mierne rozširujú. Je určená na prechodné obdobia jar a jeseň. S vreckami a zipsom na prednom diele.

Vrchná časť 100 % polyester, podšívka 100 % polyester.

Dĺžka zadného dielu bez stojačika je 60 cm, výška stojačika je 10 cm. Modelka má 180 cm a má oblečený kabát vo veľkosti S.

Ak máte akékoľvek otázky, prosím, kontaktujte nás na info@zik.sk alebo +421 905 322 307.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: