KAŠMÍROVO - VLNENÁ VESTA

260 €
UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ Zvoľte variant
Veľkosť
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Vrchná časť 80 % vlna, 10 % kašmír, 10 %  polyamid. Podšívka 100 % polyester

Správnou starostlivosťou zabezpečíte, že váš nový ZIK kúsok zostane v skvelom stave aj niekoľko rokov. Váš ZIK kúsok je potrebné čistiť v čistiarni, viď ošetrovacia etiketa na odeve.

Úpravy v podobe skrátenia, drobného rozšírenia alebo predĺženia vášho ZIK kúsku pre vás radi urobíme. Stačí, ak vašu požiadavku uvediete do poznámky v nákupnom košíku. Ak však požadujete výraznejšiu úpravu, alebo väčšiu veľkosť ako je v ponuke, môže vám byť účtovaný príplatok za prácu a materiál navyše. V takom prípade vás budeme predom informovať. Viac o možnostiach úprav na mieru nájdete TU.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Hebká vlnená vesta s prímesou kašmíru v tvare A. Vyvýšený golier a tvarované zaoblené plecia s bočným sofistikovaným otvorom na ruky robia tento kúsok jedinečným. Opasok z rovnakého materiálu je súčasťou. S vreckami a jedným cvokom na zapnutie.

Vrchná časť 80 % vlna, 10 % kašmír, 10 % polyamid; podšívka 100 % polyester.

Zadná stredná dĺžka vesty je 63 cm. Modelka má 180 cm a má oblečenú vestu vo veľkosti S.

Ak máte akékoľvek otázky, prosím, kontaktujte nás na info@zik.sk alebo +421 905 322 307.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: