DENIMOVÝ OVERAL S PRACKAMI

Nové
195 €
UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ Zvoľte variant
Veľkosť
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

67 % viskóza, 31 % polyester, 2 % elastan 

Správnou starostlivosťou zabezpečíte, že váš nový ZIK kúsok zostane v skvelom stave aj niekoľko rokov. Váš ZIK kúsok perte v rukách. Ak sa rozhodnete prať ho v pračke, je nevyhnutný veľmi šetrný a krátky program ručné pranie, na maximálnej teplote 30 stupňov, maximálne 30 minút. Váš ZIK kúsok perte obrátený naopak a odstreďujte šetrne na maximálne 400 otáčkach. Etiketa s inštrukciami je vždy všitá na boku odevu. Nie je potrebné žehliť. Nesmie sa sušiť v sušičke.

Úpravy v podobe skrátenia, drobného rozšírenia alebo predĺženia vášho ZIK kúsku pre vás radi urobíme. Stačí, ak vašu požiadavku uvediete do poznámky v nákupnom košíku. Ak však požadujete výraznejšiu úpravu, alebo väčšiu veľkosť ako je v ponuke, môže vám byť účtovaný príplatok za prácu a materiál navyše. V takom prípade vás budeme predom informovať. Viac o možnostiach úprav na mieru nájdete TU.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rafinovaný dámsky letný nohavicový overal v denimovom vzhľade s krátkym padnutým rukávom a ozdobnými prackami na ramenách. Overal má jednoduchú siluetu so širokými rovnými nohavicami. Falošné vrecká na prsiach a stojačikový golier, ktorý si môžete rozopnúť a ovinúť. Klinové vrecká na nohaviciach. 

67 % viskóza, 31 % polyester, 2 % elastan / Moderný, ľahký a mierne elastický materiál, ktorý netreba žehliť.

Modelka má 175 cm, štandardne nosí konfekčnú veľkosť 34 - 36 a má oblečený overal veľkosti 36. Bočná dĺžka nohavíc je 103 cm.

Prosím, uveďte do poznámky, ak si želáte inú dĺžku overalu.V prípade, že meriate menej ako 165 cm alebo viac ako 175 cm, je potrebná úprava dĺžky a proporcií overalu. Napíšte nám vašu výšku do poznámky a my sa s vami podľa potreby skontaktujeme. Ak máte akékoľvek otázky, prosím, kontaktujte nás na info@zik.sk alebo +421 905 322 307.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: