DENIMOVÉ KOŠEĽOVÉ ŠATY S PRACKAMI

190 €
UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ Zvoľte variant
Veľkosť
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

67 % viskóza, 31 % polyester, 2 % elastan 

Správnou starostlivosťou zabezpečíte, že váš nový ZIK kúsok zostane v skvelom stave aj niekoľko rokov. Váš ZIK kúsok perte v rukách. Ak sa rozhodnete prať ho v pračke, je nevyhnutný veľmi šetrný a krátky program ručné pranie, na maximálnej teplote 30 stupňov, maximálne 30 minút. Váš ZIK kúsok perte obrátený naopak a odstreďujte šetrne pri maximálne 400 otáčkach. Etiketa s inštrukciami je vždy všitá na boku odevu. Tento model nie je potrebné žehliť. Nesmie sa sušiť v sušičke.

Úpravy v podobe skrátenia, drobného rozšírenia alebo predĺženia vášho ZIK kúsku pre vás radi urobíme. Stačí, ak vašu požiadavku uvediete do poznámky v nákupnom košíku. Ak však požadujete výraznejšiu úpravu, alebo väčšiu veľkosť ako je v ponuke, môže vám byť účtovaný príplatok za prácu a materiál navyše. V takom prípade vás budeme predom informovať. Viac o možnostiach úprav na mieru nájdete TU.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rafinované dámske letné šaty v denimovom vzhľade s krátkym padnutým rukávom a ozdobnými prackami na ramenách. Šaty majú jednoduchú tvarovanú siluetu, rázporky na oboch stranách, falošné vrecká na prsiach a stojačikový golier, ktorý si môžete rozopnúť a ovinúť. Skryté bočné vrecká. 

67 % viskóza, 31 % polyester, 2 % elastan / Moderný, ľahký a mierne elastický materiál.

Modelka má 180 cm, štandardne nosí konfekčnú veľkosť 36 a má oblečené šaty veľkosti 36 v štandardnej zadnej stredne dĺžke 115 cm. Chceme, aby Vám náš ZIK kúsok slúžil čo najdlhšie a preto ak ste podľa našej konfekčnej tabuľky v oblasti pása a bokov na hranici dvoch veľkostí, odporúčame prikloniť sa k väčšej veľkosti. Nie je totiž vhodné, aby sa viskózový materiál nadmerne napínal.

Prosím, uveďte do poznámky, ak si želáte inú dĺžku šiat.V prípade, že meriate menej ako 165 cm alebo viac ako 175 cm, napíšte nám Vašu výšku do poznámky kvôli zmene proporcií odevu. Ak si želáte inú farbu, alebo máte akékoľvek otázky, prosím, kontaktujte nás na info@zik.sk alebo +421 905 322 307.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: