DENIMOVÉ KOŠEĽOVÉ ŠATY S GODETMI

195 €
UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ Zvoľte variant
Veľkosť
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

67 % viskóza, 31 % polyester, 2 % elastan 

Správnou starostlivosťou zabezpečíte, že váš nový ZIK kúsok zostane v skvelom stave aj niekoľko rokov. Váš ZIK kúsok perte v rukách. Ak sa rozhodnete prať ho v pračke, je nevyhnutný veľmi šetrný a krátky program ručné pranie, na maximálnej teplote 30 stupňov, maximálne 30 minút. Váš ZIK kúsok perte obrátený naopak a odstreďujte šetrne s maximálne 400 otáčkami. Etiketa s inštrukciami je vždy všitá na boku odevu. Tento model nie je potrebné žehliť. Nesmie sa sušiť v sušičke.

Úpravy v podobe skrátenia, drobného rozšírenia alebo predĺženia vášho ZIK kúsku pre vás radi urobíme. Stačí, ak vašu požiadavku uvediete do poznámky v nákupnom košíku. Ak však požadujete výraznejšiu úpravu, alebo väčšiu veľkosť ako je v ponuke, môže vám byť účtovaný príplatok za prácu a materiál navyše. V takom prípade vás budeme predom informovať. Viac o možnostiach úprav na mieru nájdete TU.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elegantné šaty košeľového strihu v denimovom vzhľade z príjemného padavého viskózového materiálu s dlhou gombíkovou légou. Horný diel je tvarovaný, sukňa mierne do A s oblúkovými godetovými volánmi po stranách sukne. Dlhé rukávy sú zakončené širokou manžetou s tromi gombíkmi. Opasok vo farbe šiat. 

67 % viskóza, 31 % polyester, 2 % elastan / Moderný, ľahký a mierne elastický materiál.

Modelka má 180 cm, štandardne nosí konfekčnú veľkosť 36 a má oblečené šaty veľkosti 38 v štandardnej zadnej stredne dĺžke 124 cm.  Chceme, aby Vám náš ZIK kúsok slúžil čo najdlhšie a preto ak ste podľa našej konfekčnej tabuľky v oblasti hrudníka a pása na hranici dvoch veľkostí, odporúčame prikloniť sa k väčšej veľkosti. Nie je totiž vhodné, aby sa viskózový materiál nadmerne napínal.

Prosím, uveďte do poznámky, ak si želáte inú dĺžku šiat. V prípade, že meriate menej ako 165 cm alebo viac ako 175 cm, napíšte nám Vašu výšku do poznámky kvôli zmene proporcií odevu. Ak si želáte inú farbu, alebo máte akékoľvek otázky, prosím, kontaktujte nás na info@zik.sk alebo +421 905 322 307.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: