Skutočné šaty pre skutočné ženy

V jedno sobotné dopoludnie sme sa stretli s našimi zákazníčkami Dankou, Dáškou, Zunou, Vaskou, Evkou a Katkou. Každá z nich je z iného biznisového prostredia, od banky, cez automobilový priemysel, až po sféru poradenstva. Všetky sú rovnako úspešné v oblasti, v ktorej pôsobia.

34
Veľmi si vážim, že nám venovali časť svojho drahocenného voľného času. Zabávali sa spolu s nami pri fotení a prezentovaní ZIK modelov, aby sme ich mohli priniesť bližšie k vám. Totiž, muži sa prirodzene spájajú do rôznych skupín, záujmových klubov, kde sa rozprávajú často najmä o biznise a kde sa navzájom aj biznisovo podporujú. My ženy v tomto máme rezervy. Stretávame sa ľahko a možno aj často, avšak spájame sa skôr súkromne, nie biznisovo. Naša iniciatíva fotenia vznikla, aby premostila to ženské a biznisové zároveň. Spočíva v tom, že sme sa spojili vďaka nášmu citu pre krásu a estetiku a zdieľané hodnoty autentického líderstva. Vznikla vedomým zámerom žien, líderiek z rôznych odvetví, podporiť začínajúci biznis na ceste jeho prosperity. Som vďačná, že nám Danka, Dáška, Zuna, Vaska, Evka a Katka pomohli demonštrovať, že my v ZIK-u šijeme skutočné šaty pre skutočné ženy. Šaty do kancelárie, aj do mesta s kamoškou. Veď posúďte samy.

Mariana JeŽÍKová

24

7

11

32

19

33

37

 DSC6937-Edit-Edit-Edit-1-2

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie