Naša štandardná dodacia lehota je 2 týždne. Avšak aktuálne sa z technických príčin môže dodanie vášho ZIK kúska predĺžiť na 3 týždne. Výrobný proces sa snažíme vždy urýchliť ako je to len možné. Za pochopenie ďakujeme.

OPASOK TIE

Nové
79 €
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Veľkosť
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

100 % teľacia alebo hovädzia koža

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Originálny, nadčasový a vysoko variabilný kožený opasok. Vyrobený z jemnej kože. Opracovaný z oboch strán, hrany sú zalakované. Obvod pásu prispôsobíte variabilným uzlom. Šírka opaska je 4,5 cm. Stredom opaska je navlečený 1 cm široký kožený decentne opracovaný pásik, ktorým sa uviažete podľa potreby a vlastnej fantázie či už na mašľu alebo uzol. Kožený pásik môžete kedykoľvek vymeniť za látkový pásik vo farbe vašich šiat a striedať trebárs aj každý deň iný. Jeden extra bavlnený pás je k opasku grátis. Nedá sa vyrobiť z úpletu.

100 % teľacia alebo hovädzia koža

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: