VLNENÉ ŠATY SO ZÁHYBMI

209 €
UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ UŠIJEME NA OBJEDNÁVKU DO 14 DNÍ Zvoľte variant
Veľkosť
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

100 % vlna s úpravou travel suit pre ľahšiu starostlivosť a pohodlie, prirodzene pružná

Správnou starostlivosťou zabezpečíte, že váš nový ZIK kúsok zostane v skvelom stave aj niekoľko rokov. Váš ZIK kúsok môžete prať jemne iba v rukách, nemusí ísť do čistiarne. Nesmie sa sušiť v sušičke.

Úpravy v podobe skrátenia, drobného rozšírenia alebo predĺženia vášho ZIK kúsku pre vás radi urobíme. Stačí, ak vašu požiadavku uvediete do poznámky v nákupnom košíku. Ak však požadujete výraznejšiu úpravu, alebo väčšiu veľkosť ako je v ponuke, môže vám byť účtovaný príplatok za prácu a materiál navyše. V takom prípade vás budeme predom informovať. Viac o možnostiach úprav na mieru nájdete TU.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Minimalistické šaty s výraznými záhybmi v páse, tvarované na postavu. Zapínanie na gombíky po celej dĺžke, vzadu skrytý rázporok. Skryté bočné vrecká. Trištvrťový rukáv v dĺžke 47 cm. Prosím, zadajte do poznámky, ak si želáte dlhý rukáv.

100 % vlna s úpravou travel suit pre ľahšiu starostlivosť a pohodlie, prirodzene pružná

Modelka má 180 cm, má oblečené šaty veľkosti 36 v štandardnej zadnej strednej dĺžke 115 cm. V prípade, že meriate menej ako 165 cm alebo viac ako 175 cm, napíšte nám vašu výšku do poznámky.

Prosím, uveďte do poznámky, ak si želáte inú dĺžku. Ak si želáte inú farbu, alebo máte akékoľvek otázky, prosím, kontaktujte nás na info@zik.sk alebo +421 905 322 307.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: