OVERAL S PRELOŽENÝM PREDNÝM DIELOM

Vypredané
179 €
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Veľkosť
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

87 % viskóza, 13 % polyester / príjemná spadavá viskóza

Správnou starostlivosťou zabezpečíte, že váš nový ZIK kúsok zostane v skvelom stave aj niekoľko rokov. Váš ZIK kúsok perte v rukách. Môžete ho prať aj v pračke, ale len na veľmi šetrnom a krátkom programe ručné pranie, na maximálnej teplote 30 stupňov. Váš ZIK kúsok perte obrátený naopak a odstreďujte šetrne na minime. Etiketa s inštrukciami je vždy všitá na boku odevu. Najlepšie urobíte, ak Váš ZIK kúsok vyžehlíte pred úplným vysušením. Nesmie sa sušiť v sušičke.

Úpravy v podobe skrátenia, drobného rozšírenia alebo predĺženia vášho ZIK kúsku pre vás radi urobíme. Stačí, ak vašu požiadavku uvediete do poznámky v nákupnom košíku. Ak však požadujete výraznejšiu úpravu, alebo väčšiu veľkosť ako je v ponuke, môže vám byť účtovaný príplatok za prácu a materiál navyše. V takom prípade vás budeme predom informovať. Viac o možnostiach úprav na mieru nájdete TU.

Detailné informácie

Podrobný popis

Overal s preloženým predným dielom a padnutým rukávom. Horný diel vpredu aj vzadu ozvláštňujú viaceré efektné záhyby. Viazanie v páse. Voľné nohavice, naspodu zúžené nohavice s klinovými vreckami. Opasok vo farbe overalu. Overal šijeme aj s nohavicami rovného strihu. Stačí uviesť požiadavku do poznámky.

87 % viskóza, 13 % polyester / príjemná spadavá viskóza

Modelka má 180 cm, má oblečený overal veľkosti 36 v štandardnej dĺžke. V prípade, že meriate menej ako 165 cm alebo viac ako 175 cm, napíšte nám Vašu výšku do poznámky.

Prosím, uveďte do poznámky, ak si želáte inú dĺžku. Ak si želáte inú farbu, alebo máte akékoľvek otázky, prosím, kontaktujte nás na info@zik.sk alebo +421 905 322 307.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: